آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید ماهی زینتی وارداتی

خرید ماهی زینتی وارداتی

تجربه نشان داده است که ماهی های زینتی وارداتی موفقیت بیشتری در بازار خرید و فروش عمده کسب می کنند و به نوعی ماهی های وارداتی اصلا در بازار نمی مانند و به فروش می روند! علت این امر بسیار ساده است، کیفیت پایین محصولات داخلی. چرا مشتریان باید هزینه زیادی را برای خرید ماهی های زینتی بی روح و بی لعاب داخلی را بدهند!؟
همانطور که می دانید بازار های وارداتی کشور از رونق بسیار زیادی برخوردار است که اصلی ترین آسیب را تولید کنندگان داخلی می بینند و محصولات داخلی به فروش و یا صادرات نمی رسند. علت بی کیفیت بودن محصولات و ماهی های زینتی داخلی و عدم موفقیت آن ها غیر اصولی کار کردن تولید کنندگان و سالن داران است. وقتی خریداران همواره به دنبال ماهی های خارجی می گردد و فقط ماهی های قرنطینه شده را خریداری می کنند، نشان از این دارد که مشتری حتی دوست ندارد ماهی به دست تولید کننده نگهداری شود!
با استفاده از بستر های تولیدی کشور می توان در این بازار پرسود داخلی بسیار موفق عمل کرد و حتی محصولات را بازار های بین المللی صادر نمود، اما نه با تکثیر ماهی هایی همچون پرل گورامی که نمونه داخلی آن به قدری بی رنگ و روح است که خریداران می پندارند نمونه های خارجی آن نژادی دیگر است!

مطلب پیشنهادی

فروش ماهی زینتی در قزوین

فروش ماهی زینتی در قزوین

ماهی زینتی که جزء کالا های پر تولید و خوش مشتری مخصوصا در فصل های …

پاسخ دهید