استفاده از حوله پالتویی به جای شال مبل در ترکیه را ببینید!

دوستداران کتانی زیبا، ما متعهد هستیم که بهترین ها را برای کتانی حمام خود به شما ارائه دهیم.

حوله پالتویی هنر، ملحفه حمام، دستمال شستشو: ما کیفیت محصولات خود را تضمین می کنیم تا لحظات واقعی نرمی و راحتی را بعد از حمام به شما نوید دهیم.

از این نظر، ما تعداد زیادی اقلام حمام تصفیه شده و بادوام را در سایت ارائه می دهیم که از مواد نجیب حاصل از کشاورزی ارگانیک ساخته شده اند.

اما چگونه عاقلانه قطعاتی را انتخاب کنید که به حمام شما بپیوندند؟ انتخاب های خود را بر اساس چه معیارهایی باید قرار دهید؟ در اینجا چند توصیه برای روشن شدن شما در مورد این سؤالات وجود دارد.

اگر زمان آن رسیده باشد که مجموعه ای از وسایل حمام خود را دوباره انجام دهید؟ تا 24 نوامبر 2021، از 20 درصد تخفیف برای تمام ملحفه های حمام ما بهره مند شوید و همچنین با خرید 200 یورویی، یک حوله مهمان به عنوان هدیه دریافت کنید.

هر سایز کاربرد خود را دارد

کتانی حمام خانواده بزرگی است که از چندین محصول با نام ها و اشکال مختلف تشکیل شده است، بنابراین، گاهی اوقات بین حوله ها، ملحفه ها و فرش های دیگر پیدا کردن مسیر خود دشوار است.

برای کمک به شما نکاتی را به صورت خلاصه آماده کرده ایم که امیدواریم شما را در خرید راهنمایی کند.

ملحفه و حوله
حوله ها و ملحفه های حمام در اندازه های مختلفی وجود دارد، هر یک از این ابعاد با کاربرد خاصی همراه است.

سایزهای متعدد که خواسته های هرکسی به خصوص از نظر راحتی را برآورده می کند.

ست حمام ضروری

بر خلاف آنچه که نشان می دهد، حوله مهمان برای مهمانان رزرو نشده است.

از طرف دیگر، حوله کوچک (40×60 سانتی متر) است که با ظرافت روی لبه یا نزدیک سینک قرار می گیرد تا دستان شما را خشک کند، نرم و جاذب، ظرافت زیادی به اتاق می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.