با استفاده از پودر ماشین لباسشویی سپید 3 در همه جل درخشان باشید

مواد شوینده پودری با ترکیب دانه ای خود متمایز می شوند.

آنها حاوی موادی هستند که قادر به غلبه بر سختی آب و حل کردن کثیفی و آنزیم های خاصی هستند که ذرات آلی لکه ها را از بین می برند.

پودر ماشین لباسشویی سپید 3 یکی از بهترین نوع پودر ماشین لباسشویی می باشد.

این باعث می شود آنها به ویژه برای لباس های سفید مناسب باشند، زیرا حاوی سفید کننده ها یا مواد افزودنی مبتنی بر اکسیژن فعال هستند.

بنابراین برای شستن ملحفه ها، حوله  ها و سایر اقلام معمولی مناسب هستند.

 

علاوه بر این، این فرمول ها که زمانی عمدتاً در دمای 60 درجه سانتیگراد استفاده می شدند، اکنون حتی در دماهای پایین (20 درجه سانتیگراد) نیز به خوبی حل می شوند. 

اکسیژن فعال یک ضدعفونی‌کننده زیست‌تخریب‌پذیر است که پس از پراکندگی، بدون ایجاد آسیب به محیط زیست تجزیه می‌شود.

در هر صورت، عبارت روی برچسب مقررات EC 648/2004/EC محتوای صحیح سورفکتانت ها و مواد را تضمین می کند تا همه مواد شوینده مضر نباشند. 

پرکربنات سدیم R5 یک شوینده و سفید کننده زیست محیطی است که به طور همزمان یک عمل پاک کننده، ضدعفونی کننده را انجام می دهد و به لطف اکسیژن آزاد شده در تماس با آب و کربنات سدیم به از بین بردن لکه ها کمک می کند. می توان از آن برای شستشو و همچنین برای تمیز کردن و ضدعفونی ظروف استفاده کرد.

تشخیص میزان صحیح مواد شوینده برای قرار دادن در ماشین لباسشویی واقعاً بسیار مهم است زیرا این کار عملکرد صحیح آن را تضمین می کند، باعث صرفه جویی در هزینه و حفظ محیط زیست می شود.

گاهی اوقات ما در دام این فکر می افتیم که مواد شوینده بیشتر به معنای تمیزی بیشتر است، اما کاملا برعکس است: مواد شوینده اضافی می تواند روی پارچه ها رسوب کند، در برابر آبکشی مقاومت می کند و می تواند هاله باقی بگذارد.

و ماشین لباسشویی می تواند توسط لکه ها و باقی مانده ها آسیب ببیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.