ماهی مولی ساده زیبا رنگی

بهترین و زیبا ترین ماهی، ماهی مولی ساده است. البته این نظر شخصی نیست, توجه و خرید این نوع از ماهی مولی ساده نشان دهنده این واقعیت می باشد. همانطور که می دانید و یا شنیده اید زیبایی در سادگی نهفته است و این دقیقا در مورد ماهی مولی ساده و زیبای موجود در آکواریوم ها صدق می کند. شاید علت پر طرفدار بودن این گونه ماهی بخاطر مقاوم بودن آن در برابر بیماریها است.

نگهداری آسان و بدون دردسر این موجود زنده هم می تواند علت دیگری در جذب طرفداران ماهی های زینتی و راغب شدن آنها به خرید این ماهی ساده و زیبا باشد, دلیل دیگر, کوچک بودن این ماهی است زیرا اگر مایل به خرید این ماهی باشید, احتیاج به جای بزرگ ندارید و در فضای کوچک هم می توانید از ماهی مولی نگهداری کنید و هر روز از دیدن آن لذت ببرید.

نگهداری و تکثیر ماهی مولی بسیار آسان است و برای افراد مبتدی که تازه می خواهند به سراغ خرید ماهی های زینتی بروند, گزینه بسیار مناسبی است. این ماهی ها زنده زا هستند و هر بار تعداد کثیری بچه ماهی به دنیا می آورند, در بین حرفه ای ها هم طرفدار دارند, و برای تغذیه زنده دیگر ماهیان مورد استفاده قرار می گیرند, و علت دیگر بخاطر تعداد زیاد تکثیر در هر بار بسیار مورد توجه هستند.

ماهی های مولی در چند مدل و رنگ هستند و نام های متفاوتی دارند که بیشتر بر اساس شکل ظاهری آنها انتخاب شده اند.

ماهی مولی ساده زیبا رنگی

خرید ماهی مولی

خرید ماهی مولی خوشبختانه خرید این ماهی تزیینی بسیار آسان شده است, مانند دیگر اقلامی که قصد خریدش را دارید میتوانید به راحتی آنلاین خرید کنید. فروشگاه فروش ماهی های آکواریومی زیادی وجود دارند که ماهی های خود را آنلاین می فروشند, که با داشتن یک دستگاه موبایل و سرچ ساده میتوانید ماهی مولی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و خیلی راحت سفارش خود را ثبت کنید و بعد از چند روز آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت این ماهی زیبای آکواریومی به نوع آن بستگی دارد و بر اساس گونه و نژاد و رنگ باید بهای متفاوتی را برای آن بپردازید, در فروشگاه های آنلاین ماهی مولی, به صورت پک هم به فروش میرسند, که تعداد آن از سه عدد ماهی شروع میشود تا ده عدد و در یک پک از یک گونه ماهی استفاده میشود, از خصوصیت مهم این گونه از ماهی زینتی سازگار بودن با آب شور است و جالب اینجاست که می توانید آن را در آب شیرین هم نگه داری کنید.

اما در آب شور عمر بیشتری می کند و سرحال تر است, البته اگه در آب شیرین هم شرایط ایده آل و تغذیه مناسب ماهی مولی را فراهم کنید میتوانید آکواریومی پر از ماهی های مولی زیبا و شاداب داشته باشید. در هنگام خرید ماهی مولی اول به دنبال تهیه فضای مناسب آن باشید, زیرا محیط زندگی این گونه از ماهی, مانند دیگر جانداران باید ایده آل باشد تا طول عمر طبیعی خود را طی کنند.

ماهی مولی کرمانشاه

ماهی مولی کرمانشاه ماهی مولی کرمانشاه از بهترین و سلامت ترین ماهی های موجود در کشور هستند, زیرا پرورش دهندگان تکنولوژی و علم پرورش و تکثیر این ماهی را به خوبی یاد گرفته اند و آن را بدرستی بکار می برند. سالانه تعداد زیادی از این ماهی زیبا را در رنگ های متفاوت و کم یاب تکثیر و پرورش می دهند و به سایر نقاط کشور صادر میکنند.

امروزه تقاضا برای خرید این ماهی بسیار زیاد شده و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس هم جز کشورهایی هستند که از شهر کرمانشاه تعداد زیادی از این گونه ماهی ها را دریافت می کنند و شهر کرمانشاه صادر کننده بسیار فعالی از این گونه ماهی زینتی به کشورهای دور و نزدیک است.

مدیر کل استان کرمانشاه بسیار از این صنعت حمایت کرده است و قول همکاری بیشتر برای صادرات بهتر و آسانتر را به پرورش دهندگان ماهی مولی و ماهی های زینتی داده است, که خود نشان گر این است که صنعت پرورش ماهی زینتی در شهر کرمانشاه بسیار ارزش پیدا کرده و باعث اشتغال نیز شده است.

ماهی مولی رنگی

ماهی مولی رنگی یک خبر خوب و عالی, شما می‌توانید رنگین کمان را در خانه خودتان داشته باشید. ماهی های مولی دارای رنگ های متنوع زیادی هستند. در واقع می‌توانید با انتخاب از هر رنگ و مدل های مختلف, یک آکواریم از انواع گونه و انواع رنگ های این نوع ماهی مولی را داشته باشید, مانند جعبه مداد رنگی که رنگهای آن را کامل کردید, پس با خیال راحت بروید و ماهی مولی را در رنگ مورد نظر خود خریداری کنید زیرا تنوع رنگ در این گونه ماهی مولی بسیار زیاد است و دست ما را برای انتخاب باز گذاشته است.

البته می توان دو رنگ متفاوت و یا تعداد بیشتر از رنگهای متفاوت را در یک ماهی ببینید, این مورد جذابیت ماهی های مولی رنگی را افزایش داده و باعث بو جود آمدن گونه های کم یاب نیز شده است. ماهی مولی مشکی هم بسیار با شکوه و زیبا است, دارای رنگ مشکی مخملی و مات هستند و جلوه بسیار زیبایی به این گونه ماهی داده است به طوری که اگر ماهی مولی مشکی را در بین هزاران ماهی مولی رنگی قرار بدهید باز هم چشمان ما دنبال ماهی مولی مشکی می رود.

پس اگر زیبای و تنوع رنگ را دوست دارید میتوانید ماهی های مولی رنگی را برای آکواریوم خانه یا محل کار خود انتخاب کنید و هر روزه از دیدن آنها انرژی و آرامش بگیرید.

ماهی مولی دم عقربی

ماهی مولی دم عقربی زنده زا بودن و گیاه خوار بودن از خصوصیات ماهی مولی دم عقربی است. همان طور که می دانید نام ماهی های مولی بر اساس شکل ظاهری آنها انتخاب می شود و ماهی مولی دم عقربی هم بخاطر شباهت دم آن به دم عقرب, این نام را برای این ماهی مولی انتخاب کرده اند, زیرا دم این ماهی شباهت چنگ است که زیبایی خاصی به این نوع ماهی مولی داده است.

پس اگر دنبال گونه و نژاد خاص از ماهی های مولی می گردید به شما پیشنهاد می کنم که ماهی مولی دم عقربی را خریداری کنید, زیرا به زیبای آکواریوم شما می افزاید و یکی از نژاد هایی است که می تواند کلکسیون ماهی مولی خود را با آن کامل کنید.

حتی در این گونه و نژاد هم تنوع رنگ وجود دارد و شما طبق سلیقه خود هر رنگی را که دوست دارید می توانید خریداری کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.